prawnik bliżej ciebie

kirp

Kancelaria radcy prawnego "Nasz Radca" prowadzona jest przez radcę prawnego Piotra Grzelaka, który po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu oraz zdanym egzaminie zawodowym nabył uprawnienia radcowskie i jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP w Toruniu pod numerem Tr-928. Radca prawny Piotr Grzelak posiada również uprawnienia mediatora i jest wpisany na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym we Włocławku.

Co radca prawny może dla Ciebie zrobić?

Radca prawny podobnie jak adwokat, z czego nie wszyscy zdają sobie jeszcze sprawę, zajmuje się wszelkiego rodzaju sprawami m.in. rodzinnymi, rozwodowymi, spadkowymi czy odszkodowawczymi. Zakres pomocy prawnej świadczonej przez radcę prawnego obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie wszelkich pism, pozwów, wniosków, odwołań, umów a także reprezentację klientów przed Sądami, urzędami i innymi podmiotami.

Zdobyte przez nas dotychczas doświadczenie zarówno podczas pracy w kancelariach jak również firmach przy prowadzeniu różnorodnych spraw a także bogata i wszechstronna wiedza, cały czas aktualizowana, pozwalają skutecznie pomagać naszym Klientom.

Zajmujemy się sprawami klientów indywidulnych jak również obsługą  przedsiębiorców. Współpracujemy z adwokatami, innymi radcami, notariuszami, księgowymi, firmami bhp i innymi podmiotami dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać komplementarną pomoc na najwyższym poziomie.

Zawsze szeroko i kompleksowo patrzymy na zgłaszane problemy dzięki czemu znajdujemy optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ponadto staramy się w sposób zrozumiały dla każdego wyjaśniać zagadnienia, z którymi przychodzą do Nas klienci. Przedstawiamy sprawę tak aby klient miał pełną świadomość co do podejmowanych działań.

Chcemy żebyście mieli Państwo poczucie, że jesteśmy Waszym partnerem w pełni rozumiejącym i angażującym się w rozwiązanie sprawy.

Wiedza. Doświadczenie. Skuteczna pomoc.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.