prawnik bliżej ciebie

kirp

Rozumiemy, że wiele osób nie korzysta z pomocy prawnej ze względów finansowych. Aktualnie jednak, przede wszystkim z uwagi na rosnącą konkurencję, profesjonalną pomoc uzyskać można w przystępnych cenach. Staramy się dopasować ceny tak by ich poziom nie był wygórowany jednocześnie zapewnieniając najwyższą jakość świadzonych usług.

I. KLIENCI INDYWIDUALNI (ceny brutto)

Podajemy przykładowo:
- porady prawne 150 zł,
- sporządzanie pism, pozwów, wniosków od 300 zł,
- sporządzanie umów od 300 zł,
- reprezentacja Sądowa od 1500.

Prosimy o kontakt i przedstawienie problemu a my bezpłatnie poinformujemy jaka jest cena usługi. Po otrzymaniu informacji decydujecie Państwo czy chcecie skorzystać z pomocy.

Pamiętajcie również,  że możecie z nami „negocjować”. Dodatkowo w niektórych sytuacjach istnieje możliwość rozłożenia płatności  na raty.

II. FIRMY (ceny netto)

Wychodząc naprzeciw stworzyliśmy różne warianty współpracy, tak aby przedsiębiorca mógł dopasować któryś z proponowanych wariantów do swoich aktualnych potrzeb i możliwości.

Zapraszamy również do współpracy doraźnej tzn. bez podpisywania umowy wówczas rozliczenie następuje tylko za konkretną sprawę bez stałego ponoszenia kosztów.

Podjęcie decyzji co do wariantu współpracy tj. stałej obsługi czy doraźnych zleceń zależy od potrzeb przedsiębiorców.

Poniżej ceny w ramach miesięcznych abonamentów. Jeśli wyrażą Państwo chęć współpracy wyślemy umowę, w której zawarte będą szczegóły. Po zapoznaniu się z umową decydujecie czy  zlecacie nam obsługę.

PAKIET STANDARD 499 plus vat m-c

stała opieka prawna, w tym bieżące doradztwo, opinie, konsultacje, możliwość kontaktu w każdym czasie

PAKIET STANDARD PLUS 699 plus vat m-c

pakiet standard oraz dodatkowo sporządzanie wszelkich pism, umów, wezwań

PAKIET PREMIUM 999 plus vat m-c

kompleksowa opieka prawna (biężące doradztwo, pisma, umowy, reprezentacja sądowa)

 

Zapraszamy do współpracy.